FAQ a podmienky predaja

Ako si rezervujem svoju jazdu na formule?

Platnosť poukazu je 12 mesiacov a nedá sa predĺžiť. Jazdu si preto rezervuj čo najskôr. Aktuálne termíny nájdeš na našej stránke.Termín sa po potvrdení z našej strany stáva záväzným. 

Mám rezervovaný termín, môžem ho zmeniť?

Áno, termín je možné minimálne 4 týždne pred kurzom zmeniť. Túto dobu je možné po zakúpení AGS doplnovkého poistenia skrátiť na 1 týždeň. Termín môže byť, napr. pre extrémne počasie, zrušený aj zo strany AGS, v tomto prípade Ti bude navrhnuté náhradné riešenie. Viac informácii nájdeš v podmienkach predaja.

Čo musím spĺňať aby som sa zúčastil kurzu jazdy na formule?

Aby si sa mohol zúčastniť kurzu musíš mať minimálne 18 rokov a platný vodičský preukaz. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu ani akýchkoľvek iných látok, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti viesť vozidlo. Aby si mohol kurz úspešne dokončiť musíš po celý čas rešpektovať pokyny pracovníkov okruhu.

Kurz sa koná vo Francúzsku. Musím ovládať francúzštinu?

Ovládanie francúzskeho, alebo anglického jazyka je podmienkou pre účasť na kurze. Jazyk by si mal ovládať na takej úrovni aby si bol schopný porozumieť inštrukciám a komunikovať s inštruktormi. V prípade, že si na to netrúfaš môžeš si so sebou zobrať tlmočníka, alebo ti môžeme pomôcť tlmočníka zabezpečiť.

Môžem si na kurz zobrať svojich priateľov ako podporu?

Áno, kurzu sa okrem teba môžu zúčastniť aj ďalšie 4 osoby ako Tvoji hostia. Musia mať však zakúpenú špeciálnu vstupenku.

Skladá sa pred kurzom nejaká záloha alebo iné poplatky?

Nie, na mieste sa neskladá žiadna záloha. Pred kurzom sa zaväzuješ ešte v ten deň uhradiť depozit 6000€, ale len v prípade, že by si vlastnou vinou poškodil zverený materiál. Tento poplatok sa znižuje na 1000€ ak máš zakúpené AGS doplnokové poistenie.Po vyčíslení škôd, Ti bude zaslaná faktúra za opravu a vrátený preplatok.

 

Všetky ďalšie odpovede na dôležité otázky nájdeš v podmienkach predaja.

STIAHNUŤ - Podmienky predaja jázd na formule 1