Firemné akcie

V poslednej dobe sa do popredia dostávajú firemné benefity vo forme zážitkových aktivít. Či už ide o odmenu za výborné výsledky, dlhoročnú lojalitu, alebo aj teambuildingové aktivity zamerané na upevnenie vzťahov a rozvoj tímového ducha. Na takéto benefity zamestnanci reagujú veľmi pozitívne a zanechá to v nich veľa pekných spomienok. Realizácia je možná prostredníctvom darčekových poukazov, prípadne zabezpečením firemného eventu.

Naša agentúra zabezpečuje komplexné organizovanie firemných eventov na kľúč a našim cieľom je v maximálnej miere naplniť očakávania a samozrejme dbať aj na kvalitu poskytovaných služieb. Orientujeme sa najmä na motoristické akcie a z nášho portfólia Vám vieme ponúknuť:

-          jedinečné športové vozidlo Ariel Atom – možnosť realizovať jazdy ako vodič, formou race taxi na sedadle spolujazdca, firemné preteky v slalome, prípadne statické prezentovanie tohto exkluzívneho vozidla na pritiahnutie pozornosti,

-          jazda na formule F4 možnosť pilotovať exkluzívnu formulu F4, z ktorej vzišlo veľké množstvo jazdcov F1,

-          jazdy v rally špeciáloch - na mieste co-pilota si vyskúšte, šialenú jazdu úzkymi cestičkami,

-          jazdy na superšportoch ako Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a iných značkách.

Tak isto spolupracujeme aj s partnerskou agentúrou Enjoy Zážitky, prostredníctvom ktorej dokážeme obohatiť program rôznymi originálnymi aktivitami.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom na info@enjoyracing.sk prípadne telefonicky na +421 903 121 373. Radi Vám poradíme pri výbere a spolu pripravíme zaujímavý program naplnený zážitkami, na ktoré len tak ľahko nezabudnete. 

DSC_0151