Jazda na Ariel Atom 3.5

 

Výbuch Ariel Atómovej bomby ti vyrazí dych. Vychutnaj si parádnu jazdu na Ariel Atom 3.5, ktorý v sebe ukrýva výkon 310 koní, čo je pri jeho nízkej váhe 520 kg doslova brutálna kombinácia. Zošliapni plyn a zaži na vlastnej koži extrémne zrýchlenie 0-100 km/h za 2,7 sekundy! Že neverís? Poď sa o tom presvedčiť sám a pochopíš, prečo je toto auto tak výnimočné.

Tento štrovkolesový krásovec bol skonštruovaný s jediným cieľom - maximalizovať zážitok z rýchlej jazdy. Nenájdeš na ňom nič zbytočné, preto nehľadaj strechu, dvere, čelné sklo, dokonca ani žiadnu elektroniku. Iba vziať do rúk volant, zaradiť jednotku a byť pánom na trati.

Ako by sme nazvali Ariel Atom jedným slovom? Zábavný. Rýchly. Adrenalínový. Brutálny. Ariel Atom nie je iba auto. Je to stroj, ktorý sa v tvojich rukách zmení na raketu. To všetko pochopíš už behom pár kôl, po ktorých nebudeš chcieť z neho nikdy vystúpiť.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

   
 • RaceTaxi na Ariel Atom - jazda na mieste spolujazdca
  Zabudni na Porsche, Ferrari, či dokonca Lamborghini. Ariel Atom sa na tieto autá pozerá cez spätné zrkadlá. Teraz máš možnosť zažiť jedinečný pocit za volantom jedného z najrýchlejších áut na svete a vyskúšať si brutálne zrýchlenie 0-100 km/h za 2.7s!

  od €89
 • Program START - Jazda na Ariel Atom: 4 kolá
  Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už behom 4 kôl, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.

  od €149
 • Program RACE - Jazda na Ariel Atom: 6 kôl
  Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už behom 6 kôl, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.

  od €199
 •  
 • Program PILOT - Jazda na Ariel Atom: 8 kôl
  8-kolový výbuch Ariel Atomovej bomby Ti vyrazí dych. Zrýchlenie z 0-100 km/h za 2,7 sek. môžeš skúšať až do okamihu, kedy sa naučíš dokonale ovládať 310 koní pod kapotou a pochopíš prečo je toto auto takým výnimočným.

  od €249
 • Ariel Atom vs. formula F4
  Koluje Ti v žilách adrenalín? Nevieš sa nabažiť rýchlej jazdy a rád testuješ svoje limity? Máme pre Teba pripravený deň so štvorkolesovým fešákom Ariel Atom a nádhernou kráskou formulou F4. Jeden deň a dva superstroje, ktoré budeš riadiť len Ty sám - proste sen každého auto-moto nadšenca!

  od €289

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom