Program RACE - Jazda na Ariel Atom: 6 kôl

 

Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už behom 6 kôl, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.

od €199
Kategória Jazda na Ariel Atom 3.5
Zvoľte variant
6 kôl €199
   
6 kôl s videozáznamom €219
   
6 kôl s 2D videozáznamom (2 perspektívy) €239
   
 

čo ponúka jazda na Ariel Atom 3.5?

Ariel Atom bol postavený s jediným cieľom - maximálny zážitok z jazdy.

Žiadny kompromis. Všetko nepotrebné ustúpilo rýchlosti, dokonalým jazdným vlastnostiam a dynamike auta. Preto na ňom nehľadajte  dvere, strechu a ani čelné sklo. Dokonca ani žiadnu elektroniku, ktorá by Vám “kecala” do riadenia. Čo urobí auto je len a len na Vás. Vy si tak konečne budete môcť užiť dokonalý jazdecký zážitok, na ktorý zaručene nezabudnete.

Ariel Atom 3.5 v sebe ukrýva výkon 310 koní, čo je pri mušej váhe 520kg kombinácia, ktorá Vás zarazí hlboko do sedadla pri každom zošliapnutí plynu.

Ariel Atom: Je rýchly,  je zábavný, je BRUTÁLNY!! Neporovnávajte ho s autom. Jeho najbližším konkurentom je formula.

  • Objem motora: 1998 cm3
  • Maximálny výkom: 228 kW (310 koní)
  • Zrýchlenie 0-100 km/h: 2,7s
  • Hmotnosť: len 520 kg
  • Max. krútiaci moment: 210 Nm

Ako prebieha jazda na Ariel Atom?

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Nemusíš sa báť žiadnej premávky, ktorá by Ťa brzdila. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Trenčíne dlhom 2 km. Nečaká Ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. Celá dráha je len pre Teba a Ty sa môžeš nerušene oddávať adrenalínovému zážitku.

Pred jazdou Ti bude zapožičaná prilba, kukla, rukavice a jazdecké topánky a absolvuješ inštruktáž. V prvej časti trate sa zoznámiš s vozidlom, ďalej budeš mať možnosť predviesť svoje jazdecké umenie. Celú jazdu s Tebou na mieste spolujazdca absolvuje skúsený inštruktor, ktorý Ti počas jazdy poradí, aby si si mohol plnými dúškami vychutnávať svoju životnú jazdu.

Región: Trenčín - letisko

Sezóna: apríl - september

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskládá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.

Top Gear - Ariel Atom