Program START - Jazda na formule F4: 4 kolá

 

Splň si svoj detský sen a staň sa na chvíľu pravým pilotom formule. Zážitok, ktorý sa nedá porovnať so žiadnou inou jazdou.

od €149
Kategória Jazda na formule F4
Zvoľte variant
4 kolá €149
   
4 kolá s videozáznamom €169
   
4 kolá s 2D videozáznamom (2 perspektívy) €189
   
 

ČO PONÚKA jazda na formule F4?

Možnosť zajazdiť si v monoposte bola doteraz výsada pár jednotlivcov. Teraz môžeš zažiť pocit pilotov priamo na vlastnej koži. Dokonalé jazdné vlastnosti, neuveriteľné zrýchlenie, priľnavosť, ktorá popiera zákony gravitácie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky. Spolu so sekvenčným radením pádlami pod volantom sa ocitneš v jazdeckom nebi.

Jazdiť ale nebudeš na hocijakej formule. Budeš pilotovať formulu F4 v najnovšej špecifikácií, ktorá jazdí vo svete všetky aktuálne šampionáty. Dokonalé jazdné vlastnosti ti naservírujú nezabudnuteľný zážitok zo závodného stroja.

550-kilový monopost ťa dostane maximálkou 235 km/h. Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ zaručene tú najlepšiu jazdu vo svojom živote.

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Trenčíne dlhom 2 km. Nečaká ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony.

Ako prebieha jazda na formule F4?

Po úvodnej inštruktáži ťi bude zapožičaná kukly, prilba, rukavice a jazdecké topánky. V prvej časti trate sa zoznámiš s vozidlom, ďalej budeš mať možnosť predviesť svoje jazdecké umenie. Čím viac kôl odjazdíš, tým bude akčnejšia.

Región: Trenčín - letisko 

Sezóna: apríl - september

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Podmienky: Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 110kg. Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskladá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.