Program START - Jazda na formule Renault 2.0: 5 kôl

 

Splň si svoj detský sen a staň sa na chvíľu pravým pilotom formule. Zážitok, ktorý sa nedá porovnať so žiadnou inou jazdou.

od €149
Kategória Jazda na formule Renault 2.0
Zvoľte variant
5 kôl €149
   
5 kôl s videozáznamom €169
   
 

ČO PONÚKA jazda na formule Renault 2.0?

Možnosť zajazdiť si v monoposte bola doteraz výsada pár jednotlivcov. Teraz môžeš zažiť pocit pilotov priamo na vlastnej koži. Dokonalé jazdné vlastnosti, neuveriteľné zrýchlenie, priľnavosť, ktorá popiera zákony gravitácie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky. Spolu so sekvenčnou prevodovkou sa ocitneš v jazdeckom nebi.

Jazdiť ale nebudeš na hocijakej formule. Formula Renault 2.0 je hodnotená ako jedna z najlepších a práve z tohto seriálu vzišlo veľké množstvo jazdcov F1 ako napr. Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton.

490-kilový monopost s 2-litrovým motorom a výkonom 205 koní ťa vystrelí z 0 na 100 km/h za šialené 3,5 sekundy.  Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ zaručene tú najlepšiu jazdu vo svojom živote.

  • Objem motora: 1990 cm3
  • Maximálny výkon: 205 koní
  • Zrýchlenie 0-100 km/h: 3,5 s
  • Hmotnosť: len 490 kg !!!
  • Max. krútiaci moment: 220Nm

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Trenčíne dlhom 2 km. Nečaká ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. 

Ako prebieha jazda na formule renault 2.0?

Po úvodnej inštruktáži ťi bude zapožičaná kukly, prilba, rukavice a jazdecké topánky. V prvej časti trate sa zoznámiš s vozidlom, ďalej budeš mať možnosť predviesť svoje jazdecké umenie. Čím viac kôl odjazdíš, tým bude akčnejšia.

Región: Trenčín - letisko 

Sezóna: apríl - september

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Podmienky: Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 100kg. Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskladá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.