Ariel Atom vs. formula F4

 

Koluje Ti v žilách adrenalín? Nevieš sa nabažiť rýchlej jazdy a rád testuješ svoje limity? Máme pre Teba pripravený deň so štvorkolesovým fešákom Ariel Atom a nádhernou kráskou formulou F4. Jeden deň a dva superstroje, ktoré budeš riadiť len Ty sám - proste sen každého auto-moto nadšenca!

od €289
Kategória Jazda na formule Renault 2.0
Zvoľte variant
5+5 kôl v Trenčíne s video záznamom €309
   
5+5 kôl v Trenčíne €289
   
 

ČO PONÚKA Ariel atom vs. formula F4?

Prečo si nezajazdiť na Arieli Atom 3.5 a formule F4 v jeden deň? Absolvuj dvojnásobný adrenalín na parádnych superstrojoch!

Usadneš za volant jedného z najrýchlejších áut na svete, Arielu Atom 3.5. Pocíť na vlastnej koži brutálne zrýchlenie z 0 na 100 km / h za 2,7 sekundy! Toto atómové autíčko skrýva výkon 310 koní, čo je pri jeho mušejj váhe 520 kg doslova brutálna kombinácia. Zošliapni plyn až na podlahu a pocíť jeho obrovskú silu.

Zahanbiť sa nedá ani Formula Renault 2.0, ktorá je hodnotená ako jedna z najlepších súťaží. Práve z nej vzišlo veľké množstvo jazdcov F1, ako je napríklad Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 570-kilový monopost ťa dostane maximálkou 235 km/h. Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ tú najlepšiu andrenalínom nabitú jazdu vo svojom živote!

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Trenčíne dlhom 2 km. Nečaká ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. Celá dráha je len pre teba a ty sa môžete nerušene oddávať adrenalínovému zážitku.

AKO PREBIEHA ariel atom vs. formula F4?

Pred Tvojou motoristickou premiérou Ti bude zapožičaná prilba, kukla, rukavice a špeciálna jazdecká obuv. Následne absolvuješ inštruktáž k vedeniu Arielu Atom a samozrejme formule F4. Skúsený inštruktor bude pripravený odpovedať na každú otázku a predstaví Ti trať, ktorú absolvuješ. V Arieli Atom Ti bude robiť spoločnosť inštruktor, aby si si užil bezproblémovú, dynamickú jazdu plnú zábavy. Pri formule budeš v monoposte len ty sám. Všetko bude pripravené tak, aby si si vychutnal veľa zábavy a poriadny adrenalín, ale zároveň sa cítil bezpečne.

Región: Trenčín - letisko 

Sezóna: apríl - september

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Podmienky: Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 110kg. Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskládá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.