Závodný deň v Arieli Atom a formule Renault 2.0

 

Koluje Ti v žilách adrenalín? Nevieš sa nabažiť rýchlej jazdy a rád testuješ svoje limity? Máme pre Teba pripravený deň so štvorkolesovým fešákom Ariel Atom a nádhernou kráskou formulou Renault 2.0. Jeden deň a dva superstroje, ktoré budeš riadiť len Ty sám - proste sen každého auto-moto nadšenca!

od €289
Kategória Jazda na formule Renault 2.0
Zvoľte variant
5+5 kôl v Trenčíne s video záznamom €309
   
5+5 kôl v Trenčíne €289
   
 

ČO PONÚKA ZÁVODNÝ DEŇ V ARIELI ATOM A FORMULE?

Prečo si nezajazdiť na Arieli Atom 3.5 a formule Renault 2.0 v jeden deň? Absolvuj dvojnásobný adrenalín na parádnych superstrojoch!

Usadneš za volant jedného z najrýchlejších áut na svete, Arielu Atom 3.5. Pocíť na vlastnej koži brutálne zrýchlenie z 0 na 100 km / h za 2,7 sekundy! Toto atómové autíčko skrýva výkon 310 koní, čo je pri jeho mušejj váhe 520 kg doslova brutálna kombinácia. Zošliapni plyn až na podlahu a pocíť jeho obrovskú silu.

Zahanbiť sa nedá ani Formula Renault 2.0, ktorá je hodnotená ako jedna z najlepších súťaží. Práve z nej vzišlo veľké množstvo jazdcov F1, ako je napríklad Kimi Räikkönen a Lewis Hamilton. 490-kilový monopost s 2-litrovým motorom a výkonom 205 koní Ťa vystrelí raketovou rýchlosťou z 0 na 100 km / h za šialené 3,5 sekundy. Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ tú najlepšiu andrenalínom nabitú jazdu vo svojom živote!

Zážitok, ktorý sa líši od akýchkoľvek ostatných. Celá jazda prebieha na letiskovom okruhu v Trenčíne dlhom 2 km. Nečaká ťa však len nudná jazda tam a naspäť. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie, a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej nimi budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony. Celá dráha je len pre teba a ty sa môžete nerušene oddávať adrenalínovému zážitku.

AKO PREBIEHA ZÁVODNÝ DEŇ?

Pred Tvojou motoristickou premiérou Ti bude zapožičaná prilba, kukla, rukavice a špeciálna jazdecká obuv. Následne absolvuješ inštruktáž k vedeniu Arielu Atom a samozrejme formule Renault 2.0. Skúsený inštruktor bude pripravený odpovedať na každú otázku a predstaví Ti trať, ktorú absolvuješ. V Arieli Atom Ti bude robiť spoločnosť inštruktor, aby si si užil bezproblémovú, dynamickú jazdu plnú zábavy. Pri formule budeš v monoposte len ty sám. Všetko bude pripravené tak, aby si si vychutnal veľa zábavy a poriadny adrenalín, ale zároveň sa cítil bezpečne.

Región: Trenčín - letisko 

Sezóna: apríl - september

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Podmienky: Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 100kg. Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskládá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.