Novinky

Olly Murs, Ariel Atom a Stig

Britský spevák, textár, muzikant a televízny moderátor Olly Murs, sa objavil na officiálnej stránke BBC Top Gear. V Arieli Atom 3,5R ho povozila legenda motorizmu Stig. Pozri is ďalšie skvelé Top Gear video a vypočuj rev našľapaného motora zo Sumersetskej dielne, rev speváka z Esexu a poriadnu dávku pípania. 

Video si môžeš pozrieť na oficiálnej stránke Top Gear.

Ak by si chcel zažiť podobnú jazdu v Arieli Atom aj Ty, vyskušaj naše racetaxi na letisku v Senici.

 

 murs21

Ariel Atom 3.5R víťazom prestížneho testu

Najnovší Ariel Atom 3.5R víťazom prestížneho testu EVO Track Car of the year 2014. Samotný test Atomu začína od 11:31.Čo hovoríte na nástupcu našej 3.5-ky? My by sme si ju určite vyskúšali. Hlavne s radením pod volantom :-)

 

RaceTaxi na Slovakiaringu s Maťom Homolom

Ariel Atom na Slovakiaringu

Maťo Homola predviedol svoje umenie a bláznivý Ariel Atom na Slovakiaringu niekoľkým známym osobnostiam. Milena Minichová, Peťo Cmorík, Maťo Kližan a Janka Dukátová si užili poriadnu dávku adrenalínu.

Auto porazilo stíhačku

Plus Jeden deň

"...Takýto súboj Slovensko nezažilo! Najväčším ťahákom tradičnej leteckej šou na Sliači bol 50-sekundový súboj stíhačky L-39 Albatros a najrýchlejšie akcelerujúceho auta na svete Ariel Atom."

 DOC005

Slováci milujú Adrenalín. Najmä rýchlosť.

Hospodárske noviny

"... jazdenie na silných a rýchlych autách aktuálne patrí k najvyhľadávanejším atrakciám na Slovensku. Spoločnosti, ktoré u nás takéto zážitky ponúkajú, už majú k dispozícii napríklad aj nové, extrémne rýchle vozidlo roadster Ariel Atom."

DOC011

Superýchle auto si to rozdá s lietadlom!

Nový Čas

"Rýchle ako blesk! Návštevníci Medzinárodných leteckých dní Siaf 2014 sa môžu posledný augustový víkend tešiť na unikátnu lahôdku. Organizátori pripravujú adrenalínový súboj medzi lietadlom Baltic Bees L-39 Albatros, ktoré je súčasťou lotyšského zoskupenia, a jedným z najrýchlejších áut na svete Ariel Atom ..."

 DOC006

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom