Termíny

sezóna 2017 je v plnom prúde!

Radi by sme ťa oboznámili s novinkami pre rok 2017. Prvou najdôležitejšou novinkou je zmena lokality. Po niekoľkých rokoch jazdenia v Senici, na nie práve najvhodnejšom povrchu, sme po dlhom snažení sa dotiahli novú spoluprácu. Od tejto sezóny začíname jazdiť na letisku v Trenčíne.

Čo to pre teba znamená? To najhlavnejšie - oveľa lepší zážitok z jazdy.

- letisko v Trenčíne má vynikajúci povrch bez štrku, kamienkov, výtlkov a ďalších nerovností. Takýto povrch ti zaručí oveľa lepší pôžitok z jazdy. Od letiska v Senici je na míle vzdialené. Skôr by si ho prirovnal k okruhu Slovakia Ring.

- ďalšou obrovskou výhodou je samotný tvar okruhu. Okruh budú tvoriť dlhé rovinky a rýchle zákruty. Letiskový okruh v Trenčíne sa stane naozaj okruhom. 

- v neposlednom rade sa zvýši aj samotná bezpečnosť jazdy, hlavne kvôli väčšej šírke letiska.

Takže žiadne obmedzenia, bude sa jazdiť po celom letisku. Tvoja jazda sa ešte zintenzívni a radosť z prežitého zážitku ešte znásobí.

Na jazdu sa môžeš prihlásiť cez náš rezervačný systém: 

 
Lokalita Termín  
Trenčín 12.8.2017 rezervovať
Trenčín 13.8.2017 rezervovať
Tchořovice 19.8.2017 rezervovať
Trenčín 26.8.2017 rezervovať
Trenčín 2.9.2017 rezervovať
Tchořovice 16.9.2017 rezervovať 

 

 

 

 

V prípade nepriaznivého počasia či technického problému, si vyhradzujeme právo na zmenu termínu a vypísanie náhradného termínu. Ak si sa na termín už zapísal a nemôžeš sa ho z nejakých dôvodov zúčastniť, kontaktuj nás najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dní a menej,  sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.