Termíny

Sezóna 2016 bola ukončená. Budúcoročné termíny budú vypísané v priebehu marca 2017, jazdiť začíname od apríla. Ďakujeme všetkým jazdcom za super atmosféru. Vidíme sa budúci rok!

V prípade nepriaznivého počasia či technického problému, si vyhradzujeme právo na zmenu termínu a vypísanie náhradného termínu. Ak si sa na termín už zapísal a nemôžeš sa ho z nejakých dôvodov zúčastniť, kontaktuj nás najneskôr 7 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 6 dní a menej,  sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy.

Postup Pri Rezervácií

 1. Klikni na odkaz rezervovať termín.
 2. Vyber si dostupný čas.
 3. Dokonči rezerváciu vyplnením registračného formulára. Prosím nezabudni uviesť číslo Tvojho poukazu a jeho heslo (v prípade, že ho máš zo zľavového portálu)
 4. Klikni na Záväzne rezervovať.
 5. Skontroluj potvrdenie o rezervácii v Tvojej e-mailovej schránke. Cca 5 dní pred termínom obdržíš pokyny.
 6. Hotovo! Stretneme sa na letisku v Senici.

 

 

 

 
129
269 1129269

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už behom 4 kôl, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.
  od €129
 • 6 kolový výbuch Ariel Atomovej bomby Ti vyrazí dych. Zrýchlenie z 0-100 km/h za 2,7 sek. môžeš skúšať až do okamihu, kedy sa naučíš dokonale ovládať 310 koní pod kapotou a pochopíš prečo je toto auto takým výnimočným.Ako čerešničku na torte zažiješ jazdu na mieste spolujazdca, pri ktorej...
  od €199
 • Počas 15 minútovej jazdy Ti Ariel Atom naservíruje to pravé espresso zložené z poriadnej dávky akcelerácie a adrenalínu. Príď k nám a daj si dúšok najsilnejšej zábavy na štyroch kolesách, ktorý Ti nedovolí na poriadnu chvíľu zaspať.
  od €249

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom