Termíny

Už o pár týždňov nám začína sezóna!

Radi by sme ťa oboznámili s novinkami pre rok 2017. Prvou najdôležitejšou novinkou je zmena lokality. Po niekoľkých rokoch jazdenia v Senici, na nie práve najvhodnejšom povrchu, sme po dlhom snažení sa dotiahli novú spoluprácu. Od tejto sezóny začíname jazdiť na letisku v Trenčíne.

Čo to pre teba znamená? To najhlavnejšie - oveľa lepší zážitok z jazdy.

- letisko v Trenčíne má vynikajúci povrch bez štrku, kamienkov, výtlkov a ďalších nerovností. Takýto povrch ti zaručí oveľa lepší pôžitok z jazdy. Od letiska v Senici je na míle vzdialené. Skôr by si ho prirovnal k okruhu Slovakia Ring.

- ďalšou obrovskou výhodou je dĺžka okruhu a jeho samotný tvar. Celý okruh sa predĺži na bezkonkurenčných 4,2 km oproti pôvodnej dĺžke menej ako 2 km v Senici. Budú ho tvoriť dve extra dlhé rovinky a rýchle zákruty. Letiskový okruh v Trenčíne sa stane naozaj okruhom. Kvôli novej dĺžke okruhu sa upraví aj počet kôl, ktoré máš zakúpené. Nemusíš sa ale báť skrátenia jazdy. Vo finále si za volantom užiješ ešte viac :).

- v neposlednom rade sa zvýši aj samotná bezpečnosť jazdy, hlavne kvôli väčšej šírke letiska.

Takže žiadne obmedzenia, bude sa jazdiť po celom letisku. Tvoja jazda sa ešte zintenzívni a radosť z prežitého zážitku ešte znásobí.

POSTUP PRI REZERVÁCIi

  1. Klikni na odkaz rezervovať termín.
  2. Vyber si dostupný čas.
  3. Dokonči rezerváciu vyplnením registračného formulára. Prosím nezabudni uviesť číslo Tvojho poukazu a jeho heslo (v prípade, že ho máš zo zľavového portálu)
  4. Klikni na Záväzne rezervovať.
  5. Skontroluj potvrdenie o rezervácii v Tvojej e-mailovej schránke. Cca 5 dní pred termínom obdržíš pokyny.
  6. Hotovo! Stretneme sa na letisku v Trenčíne!

 

Jazda na Formule Renault 2.0.:
Lokalita Termín  
letisko Trenčín 22.4.2017 Rezervovať
letisko Trenčín 6.5.2017 Rezervovať
letisko Trenčín 14.5.2017 Rezervovať

 

 

 

Jazda na Arieli Atom:
Lokalita Termín  
letisko Trenčín 22.4.2017 Rezervovať
letisko Trenčín 6.5.2017 Rezervovať
letisko Trenčín 14.5.2017 Rezervovať

 

 

 

V prípade nepriaznivého počasia či technického problému, si vyhradzujeme právo na zmenu termínu a vypísanie náhradného termínu. Ak si sa na termín už zapísal a nemôžeš sa ho z nejakých dôvodov zúčastniť, kontaktuj nás najneskôr 7 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 6 dní a menej,  sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy.