Termíny

SEZÓNA 2017 UŽ SKONČILA! Ďakujeme za prejavenú priazeň a tešíme sa na budúci rok, spolu s našimi adrenalínovými strojmi :) 

Ak si nestihol využiť svoj poukaz na adrenalínovú jazdu, nevešaj hlavu. Poukaz môžeš využiť kedykoľvek v sezóne 2018, jazdíme od apríla. 

 

Radi by sme ťa oboznámili s novinkami pre rok 2017. Prvou najdôležitejšou novinkou je zmena lokality. Po niekoľkých rokoch jazdenia v Senici, na nie práve najvhodnejšom povrchu, sme po dlhom snažení sa dotiahli novú spoluprácu. Od sezóny 2017 sme začali jazdiť na letisku v Trenčíne.

Čo to pre teba znamená? To najhlavnejšie - oveľa lepší zážitok z jazdy.

- letisko v Trenčíne má vynikajúci povrch bez štrku, kamienkov, výtlkov a ďalších nerovností. Takýto povrch ti zaručí oveľa lepší pôžitok z jazdy. Od letiska v Senici je na míle vzdialené. Skôr by si ho prirovnal k okruhu Slovakia Ring.

- ďalšou obrovskou výhodou je samotný tvar okruhu. Okruh budú tvoriť dlhé rovinky a rýchle zákruty. Letiskový okruh v Trenčíne sa stane naozaj okruhom. 

- v neposlednom rade sa zvýši aj samotná bezpečnosť jazdy, hlavne kvôli väčšej šírke letiska.

Takže žiadne obmedzenia, bude sa jazdiť po celom letisku. Tvoja jazda sa ešte zintenzívni a radosť z prežitého zážitku ešte znásobí.