Firemné akcie

V poslednej dobe sa do popredia dostávajú firemné benefity vo forme zážitkových aktivít. Či už ide o odmenu za výborné výsledky, dlhoročnú lojalitu, alebo aj teambuildingové aktivity zamerané na upevnenie vzťahov a rozvoj tímového ducha. Na takéto benefity zamestnanci reagujú veľmi pozitívne a zanechá to v nich veľa pekných spomienok. Realizácia je možná prostredníctvom darčekových poukazov, prípadne zabezpečením firemného eventu.

Naša agentúra zabezpečuje komplexné organizovanie firemných eventov na kľúč a našim cieľom je v maximálnej miere naplniť očakávania a samozrejme dbať aj na kvalitu poskytovaných služieb.

Tak isto spolupracujeme aj s partnerskou agentúrou Enjoy Zážitky, prostredníctvom ktorej dokážeme obohatiť program rôznymi originálnymi aktivitami.

V prípade záujmu nás neváhaj kontaktovať mailom na info@enjoyracing.sk, prípadne telefonicky na +421 903 121 373. Rádi ti poradíme pri výbere a spolu pripravíme zaujímavý program naplnený zážitkami, na ktoré len tak ľahko nezabudnete.

Máš otázku? Neváhaj sa na nás obrátiť!

Jazda v Ariel Atom

Možnosť realizovať jazdy ako vodič, formou race taxi na sedadle spolujazdca, firemné preteky v slalome, prípadne statické prezentovanie tohto exkluzívneho vozidla na pritiahnutie pozornosti.

Jazda na formule F4

Možnosť pilotovať exkluzívny závodný monopost formule F4, ktorý bol až doteraz výsadou len pár jednotlivcov.

Rally špeciály

Na mieste co-pilota si vyskúšate šialenú jazdu úzkymi cestičkami.

Jazda v superšporte

Nezabudnuteľná jazda v autách ako Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a inych značkách.