Letiskové okruhy

Jazdy realizujeme na uzatvorených letiskových okruhoch, kde si môžeš vychutnať jazdu bez akýchkoľvek obmedzení, či iných áut na dráhe. Maximálna bezpečnosť a dokonalý jazdecký zážitok sú pre nás najdôležitejšie. Okruh pozostáva z roviniek, na ktorých si vyskúšaš brutálne zrýchlenie a technických pasáží, kde zažiješ perfektnú priľnavosť. Vďaka nej budeš prechádzať rýchlosťou, ktorá bude popierať všetky fyzikálne zákony.

mappoint
(SK) Trenčín
Slovenská republika
mappoint
(SK) Žilina
Slovenská republika
mappoint
(SK) Svidník
Slovenská republika
mappoint
(SK) Nitra
Slovenská republika
mappoint
(CZ) Kámen u Pelhřimova
Česká republika
Mapa

Letiskový okruh Trenčín

Ariel Atom 3.5 Formula F4 Vlastné auto

Letisko Trenčín (SK) - letisko sa nachádza v blízkosti mesta Trenčín na západnom Slovensku, ktoré slúži pre prevádzku malých súkromných lietadiel a vrtuľníkov. Využíva sa najmä na súkromné účely, ako sú letecké prehliadky mesta a okolia alebo na akrobaciu, ktorú je tu často vidieť.
Nám sa podarilo pre vas toto letisko prenajať a ponúknuť tak zážitkové jazdy na našich super strojoch. Okruh dlhý 2 kilometre, ktorý sa nachádza priamo na letisku ponúka nezabudnuteľný zážitok pri ktorom zažiješ neuveriteľne zrýchlenie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky.

Letištní okruh Žilina

Ariel Atom 3.5 Formula F4 Vlastné auto

Letisko Žilina (SK) - letisko je využívané pre leteckú dopravu slovenských a zahraničných leteckých spoločností, lety firemných a súkromných lietadiel, letecký výcvik a športové lietanie, sanitné lety, špeciálne letecké práce a činnosť letectva Armády SR. Obchodné využitie, zabezpečenie prevádzkových služieb a technickú obsluhu letiska Žilina vykonáva Letisková spoločnosť Žilina, akciová spoločnosť, ktorá je prevádzkovateľom letiska. Nám sa podarilo pre vas toto letisko prenajať a ponúknuť tak zážitkové jazdy na našich super strojoch. Okruh dlhý 2 kilometre, ktorý sa nachádza priamo na letisku ponúka nezabudnuteľný zážitok pri ktorom zažiješ neuveriteľne zrýchlenie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky.

Letištní okruh Svidník

Ariel Atom 3.5 Formula F4 Vlastné auto

Letisko Svidník (SK) - letisko je verejné vnútroštátne letisko vo vlastníctve mesta Svidník. Je určené na vzlety a pristátia civilných lietadiel. Určené je predovšetkým na športovú činnosť lietadiel všeobecného letectva a výcvik pilotov. Nám sa podarilo pre vas toto letisko prenajať a ponúknuť tak zážitkové jazdy na našich super strojoch. Okruh dlhý 2 kilometre, ktorý sa nachádza priamo na letisku ponúka nezabudnuteľný zážitok pri ktorom zažiješ neuveriteľne zrýchlenie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky.

Letištní okruh Nitra

Ariel Atom 3.5 Formula F4 Vlastné auto

Letisko Nitra (SK) - letisko (iné názvy: Letisko Nitra, Letisko Nitra-Janíkovce) je verejné medzinárodné letisko nepravidelnou dopravou nachádzajúce sa v blízkosti mesta Nitra, leží približne 3 km južne od mesta, vedľa obce Janíkovce. Okruh dlhý cca 1,6 km, ktorý sa nachádza priamo na letisku ponúka nezabudnuteľný zážitok pri ktorom zažiješ neuveriteľne zrýchlenie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky.

Letiskový okruh Kámen u Pelhřimova

Ariel Atom 3.5 Formula F4 Vlastné auto

Letisko sa nachádza priamo v dedine Kámen neďaleko od mesta Pelhřimov. Tento kraj je vyhľadávanou turistickou destináciou, ktorá ponúka mnoho príležitostí na relaxáciu a rekreáciu. V tomto kraji je bohatá kultúrna scéna, ktorá zahŕňa rôzne podujatia a festivaly.
No mi ti ponúkame niečo z adrenalínového odvetvia a postavili sme pre teba okruh dlhý 2 kilometre, ktorý sa nachádza priamo pod hradom Kámen. Ponúkame tu zážitkové jazdy na oboch našich strojoch, no proste možnosť, ktorú si nemôžeš nechať ujsť.

Ako to funguje

Predstav si ten pocit sedieť za volantom pravého závodného monopostu alebo v sedačke jedného z najrýchlejších áut na svete. Žiadne obmedzenie rýchlosti, žiadna premávka. Len ty, ten najlepší stroj a okruh. Toto je vrchol jazdeckého zážitku. Zaži ho s nami!

Milujeme autá. Milujeme dokonalé autá. A hlavne milujeme dokonalú jazdu. V našej firme Enjoy sa držíme svojho názvu. Našim cieľom je, aby si si svoju jazdu naplno užil, nie aby si ju len absolvoval. Preto jazdíme na tých najunikátnejších strojoch na uzatvorených okruhoch.

Objednať jazdu
bg
1.
Vyber si poukaz na auto ktoré chceš prevetrať alebo z niektorých našich produktov.
Poukaz zaplatíš online a následne ti príde fyzicky alebo na email elektronickou formou.
bg
2.
V našom rezervačnom systéme potom zadaj kód poukazu a následne si vyber miesto a jeden z ponúkaných termínov, kde chceš jazdu uskutočniť. (v prípade Coachingu, kurzu alebo zážitkovej jazdy s Maťom Homolom je potrebné nás kontaktovať emailom alebo telefonicky)
bg
3.
Potom stačí len doraziť a užiť si svoj deň snov naplno.Jediné čo nezabudni pribaliť sú vodičské schopnosti. Zvyšok zaistíme my.

Daruj zážitok - daruj emócie!

Splnený sen, adrenalín v krvi, vzrušenie z jazdy, husia koža, nepopísateľné pocity z jazdy... Koľko dôvodov ešte potrebuješ na kúpu dokonalého darčeka?! Či to bude Formula F4, Ariel Atom 3.5 alebo rovno obe, s nami neexistuje zlá voľba!

Dárek

Videozáznam z jazdy

Záznam si odnesieš na SD karte hneď po skončení jazdy. Po príchode domov sa tak môžeš hneď pochváliť svojím zážitkom. Pre najlepšiu kvalitu používame kamery GoPro 360° MAX, ktoré tvoju rýchlu jazdu zobrazia čo najvernejšie.

Cena 30 €