Ako to funguje

Predstav si ten pocit sedieť za volantom pravého závodného monopostu alebo v sedačke jedného z najrýchlejších áut na svete. Žiadne obmedzenie rýchlosti, žiadna premávka. Len ty, ten najlepší stroj a okruh. Toto je vrchol jazdeckého zážitku. Zaži ho s nami!

Milujeme autá. Milujeme dokonalé autá. A hlavne milujeme dokonalú jazdu. V našej firme Enjoy sa držíme svojho názvu. Našim cieľom je, aby si si svoju jazdu naplno užil, nie aby si ju len absolvoval. Preto jazdíme na tých najunikátnejších strojoch na uzatvorených okruhoch.

Objednať jazdu
bg
1.
Vyber si poukaz na auto ktoré chceš prevetrať alebo z niektorých našich produktov.
Poukaz zaplatíš online a následne ti príde fyzicky alebo na email elektronickou formou.
bg
2.
V našom rezervačnom systéme potom zadaj kód poukazu a následne si vyber miesto a jeden z ponúkaných termínov, kde chceš jazdu uskutočniť. (v prípade Coachingu, kurzu alebo zážitkovej jazdy s Maťom Homolom je potrebné nás kontaktovať emailom alebo telefonicky)
bg
3.
Potom stačí len doraziť a užiť si svoj deň snov naplno.Jediné čo nezabudni pribaliť sú vodičské schopnosti. Zvyšok zaistíme my.

Videozáznam z jazdy

Záznam si odnesieš na SD karte hneď po skončení jazdy. Po príchode domov sa tak môžeš hneď pochváliť svojím zážitkom. Pre najlepšiu kvalitu používame kamery GoPro 360° MAX, ktoré tvoju rýchlu jazdu zobrazia čo najvernejšie.

Cena 30 €