Jazda v Ariel Atom 3.5

Je superrýchly, je superzábavný, je supernávykový. To všetko pochopíš už na prvých kilometroch, po ktorých už z Arielu Atom nebudeš chcieť nikdy vystúpiť.

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

ČO PONÚKA JAZDA NA ARIEL ATOM 3.5?

Ariel Atom bol postavený s jediným cieľom - maximálny zážitok z jazdy.

Žiadny kompromis. Všetko nepotrebné ustúpilo rýchlosti, dokonalým jazdným vlastnostiam a dynamike auta. Preto na ňom nehľadajte  dvere, strechu a ani čelné sklo. Dokonca ani žiadnu elektroniku, ktorá by Vám “kecala” do riadenia. Čo urobí auto je len a len na Vás. Vy si tak konečne budete môcť užiť dokonalý jazdecký zážitok, na ktorý zaručene nezabudnete.

Ariel Atom 3.5 v sebe ukrýva výkon 310 koní, čo je pri mušej váhe 520kg kombinácia, ktorá Vás zarazí hlboko do sedadla pri každom zošliapnutí plynu.

Ariel Atom: Je rýchly,  je zábavný, je BRUTÁLNY!! Neporovnávajte ho s autom. Jeho najbližším konkurentom je formula.

  • Objem motora: 1998 cm3
  • Maximálny výkom: 228 kW (310 koní)
  • Zrýchlenie 0-100 km/h: 2,7s
  • Hmotnosť: len 520 kg
  • Max. krútiaci moment: 210 Nm

AKO PREBIEHA JAZDA NA ARIEL ATOM?

Pred jazdou Ti bude zapožičaná prilba, kukla, rukavice a jazdecké topánky a absolvuješ inštruktáž. V prvej časti trate sa zoznámiš s vozidlom, ďalej budeš mať možnosť predviesť svoje jazdecké umenie. Celú jazdu s Tebou na mieste spolujazdca absolvuje skúsený inštruktor, ktorý Ti počas jazdy poradí, aby si si mohol plnými dúškami vychutnávať svoju životnú jazdu.

V prípade RaceTaxi riadi profesionálny inštruktor a ty si rýchlu jazdu uživaš na mieste spolujazdca.

RACE TAXI na závodnom okruhu smie absolvovať iba človek starší ako 18 rokov.

RACE TAXI na letiskovom okruhu smie absolvovať človek min. 120 cm/a od 10 rokov. Pri neplnoletom je potrebný podpis zákonného zástupcu.

Región: letiskový okruh Trenčín , letiskový okruh Kámen , Slovakia ring , Autodrom Brno

Sezóna: apríl - október

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze.

Podmienky: Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskládá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.