Jazda na Formule F4

Splň si svoj detský sen a staň sa na chvíľu pilotom Formule. Na vlastnej koži pocítiš neuveriteľné zrýchlenie, dokonalé jazdné vlastnosti, priľnavosť, ktorá popiera zákony gravitácie a brzdy, ktoré ťa budú chcieť vytrhnúť zo sedačky. Spolu so sekvenčným radením pádlami pod volantom sa ocitneš v jazdeckom nebi.

Okruhy:

Dĺžka jazdy:


0

Doplňkové služby:

0

ČO PONÚKA JAZDA NA FORMULE F4?

Možnosť zajazdiť si v monoposte bola doteraz výsada pár jednotlivcov. Teraz môžeš zažiť pocit pilotov priamo na vlastnej koži. Vo formule F4 zažiješ tú najlepšiu jazdu vo svojom živote!

Jazdiť ale nebudeš v hocijakej formule. Budeš pilotovať formulu F4 v najnovšej špecifikácií, ktorá jazdí vo svete všetky aktuálne šampionáty. Dokonalé jazdné vlastnosti ti naservírujú nezabudnuteľný zážitok zo závodného stroja.

550-kilový monopost ťa dostane maximálkou 235 km/h. Usadený len pár centimetrov nad zemou zažiješ zaručene tú najlepšiu jazdu vo svojom živote.

AKO PREBIEHA JAZDA NA FORMULE F4?

Po úvodnej inštruktáži ťi bude zapožičaná kukly, prilba, rukavice a jazdecké topánky. V prvej časti trate sa zoznámiš s vozidlom, ďalej budeš mať možnosť predviesť svoje jazdecké umenie. Čím viac kôl odjazdíš, tým bude akčnejšia.

Závodný okruh : Celú jazdu absolvuješ za sprievodným vozidlom s inštruktorom.

Región: letiskový okruh Trenčín , letiskový okruh Kámen , Slovakia ring , Autodrom Brno

Sezóna: apríl - októbra

Počasie: Jazda sa nekoná pri nepriaznivom počasí

Diváci: Sú vítaní, na začiatku a na konci zážitku môžu fotografovať alebo filmovať.

Platnosť poukazu: je 12 mesiacov od dátumu vystavenia, pokiaľ nie je uvedené inak. Platnosť poukazu je uvedená na poukaze

Podmienky: Maximálna výška jazdca je 190cm a váha 110kg. Vek: minimálne 18 rokov, platný vodičský preukaz-sk. B. Neskladá sa žiadna kaucia. Pred jazdou podpisuješ prehlásenie o hmotnej zodpovednosti. Musíš byť v dobrej fyzickej a psychickej kondícií. Nesmieš byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok, príp. liekov, ktoré by mohli ovplyvniť Tvoje schopnosti riadiť vozidlo.

Z bezpečnostných dôvodov sa jazdí iba za sucha. V prípade zrušenia termínu z dôvodu nepriaznivého počasia alebo technickej poruchy ti bude ponúknutý náhradný vyhovujúci termín.

Rezervácia: Týždeň vopred, termíny sú priebežne zverejňované na našej stránke v sekcii TERMÍNY.

Storno rezervácie je možné najneskôr 5 dní pred daným termínom. V prípade zrušenia jazdy 4 dni a menej, sa platí storno poplatok 30% z ceny jazdy. Pri zrušení jazdy 1 deň a menej pred termínom - storno poplatok 50% z ceny jazdy.